E njohët? Kur nuk ekzistonin as fiΙtrat e as oρeracionet, aktorja shqiρtare ρυblikon foton e vitit 1976

Rajmonda Bulku është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar, e cila përveç talentit gjithmonë ka spikatur edhe për bukurinë që e karakterizon.

Së fundmi aktorja është bërë nostalgjike dhe është kthyer pas në kohë.

Ajo ka publikuar një foto të vitit 1976 kur ka qenë shumë e re.

“Foto-provë e parë, ish Kinostudio, 1976”, shkruan aktorja. Ndryshe nga më parë, sot me anë të filtrave të gjithë mund të realizojnë fotografi të bukura, por ajo që shfaqet në këtë fotografi është e gjitha natyrale.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *