Sot ka thyer REKORDE me këngët e tij, e njihni dot se cili artist është ky djalë i vogël camarrok!

Ai është këngëtari më i dashur në mbarë publikun shqiptarë e që çdo këngë e tij shndërrohet në hit.

Behët fjalë për artistin Ylli Limanin.

Ylli ka ketë foto në ‘Instagram’ ku dhe ka paralajmëruar albumin e tij të ri qe titullohet “Tjetër”, ku do të publikohet me datën 21 të këtij muaji.

Artisti i mirënjohur ka paralajmëruar se me ketë album do te ketë lot dhe gëzim.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *