“E arrèstuan…”/ Luizí: Kjo nuk dùhej te Ndodhte, Lajmin e KEQ e jep vete ai

“E arrèstuan…”/ Luizí: Kjo nuk dùhej te Ndodhte, Lajmin e KEQ e jep vete ai

Si gjíthmonë, Luizí ka gjetur mënyrën më origjínale për të ndarë me ndjèkësit surprizèn që ka márrë. Ja çfarë thotë Luizí me humor për surprizèn, ndërsa ka pasur edhe patrùllën pranë.

“E arrèstuan…”, thote Luizí per arushin e madh te pellushít, dùke nenkuptuar nje sháka qe me demek arushi qe ai i ka dhùrùar Kiares ka dashur te íke, por qe me pas ka “rène ne pránga”.

Luizí vijon te mbètet nje nga njerezít me te dashur dhe te perfolur ne Shqíperi dhe shumica e publíkun e kane serish ne fron dhe ne zemer dhe eshte dileme e madhe nese fituesi i edicionit te ri te BBV3 do te mùnd te shuaje famen e shkòdranit.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *