Luizí “OFENDON” Kombètarèn ne EURO24, Komenti po Çmènd gjíthe Shqíptaret

Para disa ditësh me anë të një postimi në Instagram ai trègòn se ndòdhèt në Shkup. Atje ai ka tákuar edhe fùtbollistin e kombëtares, Jasir Asanin.

Kujtojmë që kombëtarja jonë, këtë vit është kualifíkuar në “Euro 2024”. Sipas Luizít mèríta më së shumti është e Jasirit, i cili ka dhënë një performancë të shkëlqyer në të gjítha ndeshjet.

Krahas fotos që Luizí ka ripostuar me Asanin shkruan: “Po të mòs ishe ti, kombëtarja do ta shíkonte Europianin tek kafja e lagjes.” Ky koment i tij ka shkáktuar nje rèvolte te madhe pasi te gjíthe e dine qe Kombètarja e mèrítoi kualifíkimin si grup dhe nuk mùnd ti hèqesh hakun askujt.

Luizí nuk kursehèt me komente ndáj Kiarës, ja komenti i fùndít. Siç ndòdh në çdo përfùndim pùntate, edhe pasditen e djeshme Kiara Tito ka ndarë me ndjèkësit në Instagram disa foto me “look-un” e sáj në “Fan Club”.

Moderatorja ditën e djeshme zgjodhi një fùstan kaf të gjatë që i theksonte barkun e rrumbùllakosur. Si gjíthmonë nuk mungoi një koment nga Luiz Ejlli, i cili tèrhoqí gjíthë vëmendjen.

“Kuptimin e pozícionit të dorës së majtë afër mjèkrës, nuk e mora vesh kurrë”, i ka shkrùar artisti poshtë fotos.

Kuptohèt që komentet e këngëtarit janë në kontekstin e shákasë.

Ndërkohë kujtojmë se çifti i njohur së shpèjti do të bèhèt prindër për herë të parë. Kiara dhe Luizí do të sjellin në jetë një vajzè.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *