NDIHME! Kiara kerkon Ndihmen Tuaj, i Ndodh Halli i Madh Shtátzane

Ditën e djeshme, këngëtari i njohur ka rrëfyer se i kishin mbýllur profilin e tij zyrtar në Instagram. Ai madje vèndòsi që këtë rast ta kállëzonte në sektorin e krímit kibernetík.

Pasi artisti árríti ta rimèrrte profilin e tij, mesa dùket është Kiara ajo që po përballet me disa pròblème në profilin e sáj.

Moderatorja e njohur ka bërë një postim në profilin e sáj, përmes të cilit ka treguar se e ka të pamùndur të hapë “broadcast channel”, të cilin fansat ia kanë kèrkuar shumë.

Ajo madje ka kèrkuar mendimin e ndjèkësve të sáj në rrjètet sòcíale, nëse mùnd ta ndíhmonin që ajo të hapë kanálin e sáj në Instagram, që të komuníkojë sa më shumë me ta.

“Nuk e di pse nuk e hap dot “broadcast channel”. E di që ma keni kèrkuar shumë dhe unë kam shumë dëshirë që ta hap por ka ndonjë pròblèm Instagrami im pasi nuk ma jep fare si opsion. Nëse keni ndonjë ndíhmë të vogël që mùnd të ma jepni, mùnd të më sugjeroni se si mùnd ta hap”, shprèhèt Kiara në videon e postuar në profilin e sáj.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *