“SA GJYNAH…” Çpo Ndodh me Kiarèn, Papritmas Shkákton Ngjarjen SHOKUESE

Ashtu si shumica e personazheve publík, edhe Kiara Titos i dùhèt të ndeshèt me komentuesit nègátivë në rrjètet sòcíale.

Pak më parë moderatorja ka ndarë një postim në InstaStory, ku ka bërë publík mesazhin e një ndjèkëseje që i drejtohej me një gjuhë fyese.

Ajo e òfèndon për situatat në “Big Brother VIP” lídhùr me Luizín, por edhe me videot që Kiara poston.

Duke ia bërë fytyrën dhe emrin publík, krahas fotos Kiara shkruan:

“Síkur ínáti i tyre të kthehej në pùnë dhe ambicie për vetveten, bota do ishte më e mirë.

Po ndërkohë, harxhojnë kohë dùke òfènduar vajza të tjera në rrjète sòcíale, sa gjynah!”


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *