UPSSS PO KJO!?? Ndërrohèt përsëri emri për prezantimin e ‘BBV3’, as Arbana as Ledioni

Edhe pak javë na ndájnë nga fíllimi i sezonës së re. Bëhèt fjalë për ‘Big Brother Vip Albania 3’, njòfton nzoom.biz. Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli në episodat e káluara ju pati sjell disa nga emrat që pritet të fùten brènda shtëpisë.

Por, Arbana nuk prezanton. Top Channel e zèvendësoi atë me Ledion Liçon e madje ky i fùndít e lárgoi Osmanin nga lista e miqve që ndjèk.

Gjithsesi aludohèt se pas hèdhjes ne publíkmte lárgimit zyrtar te Arbanes, dùket se ka patur nje revolte ne publík dhe shumica nuk e pranojne áktin se Ledioni do te jete prezantuesi i ri.

Burime nga Top Channel bejne me dije se “pronaret” e BBV3 po mendojne edhe per nje Plan B pra qe te mòs jete as Ledioni dhe as Arbana per te prezantuar BBV3 por nje emer qe do te jete shume i dashur per kete format. Cili do te jete ai ose ajo, kjo do te mbètet enigma e vitit 2023.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *