Çfarë po bën Luizi tek shtëpia e “BBV”?

Luizi me anë të një video të shpërndarë në Instagram ,ka treguar se ndodhet tek shtëpia e “BBV” që po ndërtohet.

Ai është shprehur: “Si thoni të futem edhe një herë brenda, po s’duan të më lënë të futem. Unë e provova.”

Është përfolur në media së Luizi do të ketë një rol në “BBV”, por ende nuk dihet se çfarë.

Është thënë që syri në logo është ai i Luizit dhe se ai mund të jetë edhe vëllai i madh, e madje edhe në një intervistë është pyetur për këtë dhe këngëtari nuk i ka mohuar.

Luizi do të bëhet edhe baba i një vajze, ku lajmin e ka bërë të ditur me anë të një këngë dedikuar vogëlushes.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *