Ja kush është artistja e famshme që pritet të bëhet banore e BBV3!

Kujtojmë që ishin burime për “Panorama” që bënë me dije se Bleona Qereti do të ishte pjesë e formatit “BBV3”.

Bleona Qerreti përgënjeshtron publikisht pjesëmarrjen e saj në “BBV3”.

Këngëtarja e njohur ditën e sotme ka mohuar lajmin që do të jetë banore e ardhshme e “BBV”.

Me gjithë dashurinë e madhe që kam për fansat shqiptarë dhe këmbënguljen e tyre të më shohin nga sa më afër në ekranet shqiptare, më duhet t’ju them se këto lajme nuk janë të vërteta.

View this post on Instagram

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *