Rikthehet në Shqipëri për ‘Big Brother VIP’? Artisti i famshëm thyen heshtjen!

Ditët e fundit është përfolur se këngëtarja e njohur Bleona Qereti do të jetë pjesë e “Big Brother Vip 3”.

Mirëpo, ditën e sotme këngëtarja i ka hedhur poshtë këto aludime. Përmes një postimi në Instagram, Bleona shkruan se nuk do të jetë pjesë e BBV3.

“Me gjithë dashurinë e madhe që kam për fansat shqiptarë dhe këmbënguljen e tyre të më shohin nga sa më afër në ekranet shqiptare me duhet t’ju them që këto lajme nuk janë të vërteta. Do ju lutesha portaleve t’i hiqni nga qarkullimi!”, shkruan këngëtarja.

https://www.instagram.com/p/C1AB8lkrris


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *